Nietuzinkowe urodziny ze smakami świata w tle

Home  >>  Uroczystości  >>  Nietuzinkowe urodziny ze smakami świata w tle

Nietuzinkowe urodziny ze smakami świata w tle

   Uroczystości   Kwiecień 25, 2015  No Comments

Urodziny, to wyjątkowo ważna okazja, wymagająca właściwej oprawy. Czasami, jednak brakuje nam pomysłu na aranżację takiego przyjęcia. Co wtedy ? Najlepiej zdać się na specjalistów, którzy nie tylko pomogą w doborze dań, ale mogą również zaproponować nietuzinkową oprawę imprezy. Oto, jak mogą wyglądać takie nietuzinkowe urodziny.

Catering zawsze do usług

Urodziny kogoś bliskiego, to wydarzenie niecodzienne. Szczególnie, jeśli jest to okrągła rocznica. Nie zawsze jednak czas pozwala na to , by przygotować je w jakiś specjalny sposób. Wtedy, warto sięgnąć po rozwiązanie, jakim jest profesjonalny catering. Takie usługi prowadzi nasza restauracja Scandale Royal. Oferta, jaką proponujemy to przede wszystkim dowóz gotowego, kompletnego menu pod wskazany adres. Kompletne menu to w naszym rozumieniu zarówno smaczne przekąski, jak i dania główne. Nasz catering obejmuje również smaczne desery przygotowywane w wybranej przez Państwa formie. Możemy też na życzenie udostępnić mobilny drink bar.

Urodziny w stu smakach

Jeśli zależy Państwu na naprawdę smacznej oprawie imprezy urodzinowej, proponujemy sięgnąć po niecodzienne menu. I nie chodzi tu o bardzo wymyślne potrawy. Mamy raczej na myśli najsłynniejsze dania, desery i drinki świata. Takie, które jednocześnie będą zachęcały wyglądem oraz aromatem i zachwycały smakiem. Przykładem takiego dania może być, chociażby kaczka w pomarańczach. Krajem jej pochodzenia jest Francja. Nasz kucharz dołoży przy tym wszelkich starań, by podać danie fantazyjnie udekorowane. Inna równie pyszna potrawa, to sznycel po wiedeńsku. To danie – dla odmiany – pochodzi z Austrii, gdzie przyrządzane jest w nader prosty sposób. My proponujemy, jednak jego serwowanie w towarzystwie zielonej sałaty przyprawionej oliwą, sokiem z cytryny lub śmietaną. Zanim jednak na stole pojawi się danie główne, proponujemy wcześniej paszteciki Królowej z francuskim rodowodem – jako smaczną przekąskę. To danie przyrządza się z ciasta francuskiego oraz farszu mięsno- grzybowego. Państwa imprezę urodzinową, może też uświetnić – pochodzący z Austrii – tort Sachera. Ten czekoladowy specjał z pewnością mile połechcze podniebienie każdego z gości. Tutaj również proponujemy jego nietuzinkowe przybranie owocami takimi jak chociażby brzoskwinie. Smacznym deserem, może okazać się również strudel z jabłkami – deser również o austriackim rodowodzie. Nasz kucharz potrafi przygotować je z wyjątkowo cienkiego i delikatnego ciasta. Farsz, jaki do niego dodaje to z kolei kompozycja masy jabłkowej z potrafiącymi wydobyć głębie jej smaku dodatkami. Jako zwieńczenie całości, proponujemy oczywiście najpopularniejsze drinki świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *