Wybór Diet

Wybierz jedną z siedmiu naszych diet i ciesz się świeżymi, zdrowymi posiłkami każdego dnia, bez konieczności gotowania! Prosto pod Twoje drzwi!

Zamów dietę

Dieta z Niskim IG

DOSTĘPNA KALORYCZNOŚĆ
1500kcal  |  1800 kcal  |  2100 kcal

Dieta dla insulinoopornych to tak naprawdę dieta zdrowego człowieka oparta o zasady racjonalnego żywienia. Powinna ona bazować na produktach o niskim indeksie glikemicznym, które nie powodują gwałtownego wzrostu poziomu cukru we krwi. Jadłospis przy insulinooporności powinien więc bazować przede wszystkim na warzywach, a w następnej kolejności na pełnoziarnistych produktach zbożowych, chudym mięsie, rybach, jajkach, półtłustych produktach mlecznych, strączkach, świeżych owocach, orzechach, pestkach, nasionach i olejach roślinnych. Powinien być on również dopasowany do chorób towarzyszących. Po konsultacji z naszym dietetykiem zaproponujemy Ci taką dietę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb!

Odezwij się do nas, wspólnie zadbamy o Twoje zdrowie.

OSTĘPNA ILOŚĆ DNI
1 dzień  |  2 dni  |  3 dni I WIĘCEJ

Oczyszczenie organizmu z toksyn, zwiększenie ilości przyswajalnych witamin i minerałów, a może poprawa stanu cery, włosów i paznokci?​ Wybierz Detoks sokowy i wesprzyj swoją dietę. Podczas tej kuracji należy zadbać o odpowiednią regenerację organizmu oraz dostosować swój tryb pracy i aktywność do samopoczucia i możliwości.

Prawdziwa bomba witaminowa i niepowtarzalny smak soków. Idealne uzupełnienie w diecie GOODFOOD CATERING

Detox Sokowy

Lunch Box FIT / Normal / Senior / Skok w sok

GOTOWANIE Z GŁOWY!
1000 kcal

Lunch box z dostawą do biura lub Twojego domu!
W zestawach, dostarczanych każdego dnia lub tylko w te, wybrane przez Ciebie, znajdziesz trzy pełnowartościowe posiłki: śniadanie, obiad i kolację.
W wersji FIT pracujemy na zbilansowanych, lekkich i dietetycznych posiłkach.
NORMAL jest to natomiast pakiet skierowany dla osób prwadzących szybki tryb życia, nie mających czasu na przygotowanie posiłków, ceniących sobie tradycyjne polskie jedzenie.

SENIOR BOX to pakiet dla seniorów, osób samotnych, dla których gotowanie to uciążliwa czynność lub dość kosztowna w przypadku np. jednej osoby.
W tej opcji znajdziesz cztery pełnowartościowe posiłki – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, wraz z dodatkowym owocem do przegryzienia.
SKOK W SOK to nic innego, jak opcja dla „TADKA NIEJADKA” – 2 bazowe posiłki (śniadanie i obiad), w oparciu o dietę basic z dodatkiem 3 soków owocowo -warzywnych dopełniających resztę dnia.

 

DOSTĘPNA KALORYCZNOŚĆ
1300 kcal  |  1500kcal  |  1700 kcal  |  2000 kcal  |  2300 kcal

Jest bardzo popularną dietą, chętnie stosowaną przez osoby odchudzające się.
Dieta ta pozwala szybko, ale w rozsądny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Ponadto wprowadza do naszego życia prawidłowe nawyki żywieniowe, tj: spożywanie pięciu, zbilansowanych posiłków w ciągu dnia, unikanie pustych kalorii i produktów przetworzonych, a także uzupełnianie odpowiedniej ilości płynów (głównie w postaci wody niegazowanej, herbat owocowych i ziołowych).

Wspaniałym uzupełnieniem diety będzie DETOX SOKOWY naszej produkcji!

Dieta Basic

Vege+Ryby

DOSTĘPNA KALORYCZNOŚĆ
1300 kcal  |  1500kcal  |  1700 kcal  |  2000 kcal  |  2300 kcal

Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyczne wyraża stanowisko, że odpowiednio zaplanowane diety wegetariańskie, w tym diety ściśle wegetariańskie, czyli wegańskie, są zdrowe, spełniają zapotrzebowanie żywieniowe i mogą zapewniać korzyści zdrowotne przy zapobieganiu i leczeniu niektórych chorób.
Dobrze zaplanowane diety wegetariańskie są odpowiednie dla osób na wszystkich etapach życia, włącznie z okresem ciąży i laktacji, niemowlęctwa, dzieciństwa, dojrzewania, oraz dla sportowców.

Wariant diety BASIC =  VEGE + RYBY

Dieta Bez Laktozy

DOSTĘPNA KALORYCZNOŚĆ
1300 kcal  |  1500kcal  |  1700 kcal  |  2000 kcal  |  2300 kcal

Nietolerancja laktozy to zaburzenie trawienia i wchłaniania cukru mlecznego o nazwie laktoza, który jest podstawowym składnikiem mleka. Dieta eliminuje produkty będące źródłem laktozy. Posiłki są różnorodne i odpowiednie skomponowane, co zapobiega niedoborom wapnia, który jest ważnym składnikiem budulcowym kości i zębów.

Przygotowywane przez nas zestawy stanowią idealną propozycję dla osób, które w trwały sposób chcą zmienić nawyki żywieniowe poprzez spożywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków. W zależności od wybranej kaloryczności, spożywanie zestawów dietetycznych w zdrowy sposób pozwoli zgubić zbędne kilogramy, zaś trwała zmiana nawyków żywieniowych uniemożliwi wystąpienie tzw. efektu jojo.

WARIANT DIETY BASIC = DIETA BEZ LAKTOZY

Przykładowe posiłki

Trać Kilogramy z Cateringiem Dietetycznym GoodFood!

Udowodnimy Ci, że będąc na diecie nie musisz rezygnować z ulubionych produktów, wystarczy dostosować ich ilość. 

Wspólnie z naszym dietetykiem spersonalizujemy dla Ciebie odpowiednią dietę.